Каталог

Інформація

Контакти

(067) 402-21-55
(093) 402-21-55
Графік роботи інтернет-магазину

Пн-Пт: 10:00 - 16:00
Сб-Нд: вихідні

Іграшки

Оберіть підкатегоріюУ розділі «Іграшки» інтернет-магазину Babymarket Ви зможете купити іграшки для дітей різного віку за вигідними цінами.

У категорії «Все для творчості» Ви можете купити розвиваючі іграшки, які стимулюють творчий розвиток дитини – це набори для малювання та ліплення, мольберти та дошки з різними додатковими можливостями.

У категорії «Головоломки» представлені незвичайні та цікаві багатофункціональні розвиваючі іграшки, які можуть виконувати роль і конструктора, і головоломки, та слугувати посібником для вивчення дітьми фігур та квітів.

У підрозділі «Для сюжетно-рольових ігор» Ви знайдете прикольні іграшки, які дозволяють дітям програвати різні ситуації та ролі та приносять велику користь для розвитку дитини. Це і іграшкові продукти, і копії побутових приладів, інструментів, і цілі великі ігрові набори, що імітують дорослі заняття.

У категорії «Ігрові набори Aquaplay» можна вибрати іграшки для дітей, які люблять грати з водою. Іграшки цієї категорії дуже цікаві - мета гри - побудова різних конструкцій з водою: помпи, водяні колеса, містки та інше - все це дозволить дитині цікаво провести час як у ванній, так і на пляжі, на дачі, на природі.

У розділі «Інтерактивні іграшки» можна вигідно купити незвичайні та цікаві інтерактивні іграшки, які можуть замінити домашніх вихованців – вони рухаються, видають звуки або навіть розмовляють, реагують на дотики, деякі можуть співати чи розповідати казки.

У категорії «Конструктори» Ви зможете придбати конструктор для дитини будь-якого віку. Гра з конструктором – цікаве та дуже корисне заняття для дитини, що розвиває дрібну моторику, фантазію, уяву.

У розділі «Музичні іграшки» інтернет-магазин Babymarket пропонує до Вашої уваги великий вибір музичних інструментів та інших музичних іграшок для дітей, які не тільки дозволяють дітям весело проводити час, а й розвивають музичний слух, інтерес до музики.

У категорії «Розвиваючі іграшки» ми пропонуємо Вам купити найкращі розвиваючі іграшки для дітей різного віку. Для найменших – це іграшки, що розвивають дрібну моторику, навчають кольорів, форм, розмірів, понять. Розвиваючі іграшки для старших дітей дозволяють навчатися весело і цікаво, в тому числі і шкільним предметам.

У розділі «М'які іграшки» можна купити м'які іграшки за доступною ціною. Ваш малюк обов'язково полюбить пухнастого м'якого друга, з яким так спокійно засинати.

І, звичайно, інтернет-магазин іграшок Babymarket представляє розділи «Для хлопчиків» та «Для дівчаток», де можна вибрати іграшки, які сподобаються, відповідно до справжніх майбутніх чоловіків і маленьких принцес.

Купити іграшки в інтернет-магазині Babymarket, значить дешево купити іграшки найкращих виробників, які дотримуються всіх вимог якості та безпеки.

Іграшки доставляються по Києву, а також по всіх регіонах України.


Заявка на дзвінок